Z wykształcenia pedagożka specjalna, trenerka umiejętności psychospołecznych, psychoterapeutka systemowa w procesie certyfikacji, neuroterapeutka, doradca rodzinny, szkoleniowiec, superwizorka edukacyjna. Entuzjastka nowatorskich nurtów w edukacji, stawiających w centrum jakość relacji między ludźmi, którzy ją tworzą, z równą godnością traktując dziecko i dorosłego. Edukacji bazującej na potencjale i podążającej za dzieckiem. Współautorka i realizatorka innowacyjnego programu psychoedukacyjnego, wspierającego inteligencję emocjonalną dzieci i młodzieży. Pracę z nauczycielami i rodzicami opieram na założeniach duńskiego terapeuty Jespera Juula (jako certyfikowany trener Familylab) oraz Porozumienia bez Przemocy. Wspieram rodziców i nauczycieli w budowaniu satysfakcjonujących, autentycznych relacji. Prywatnie mama, przyjaciółka, partnerka. Fascynuje mnie bycie w procesie rozwoju i nieustanne poznawanie siebie. Cenię różnorodność, poszukuję równowagi, ciekawią mnie ludzie. Uwielbiam czytać, czuć muzykę i chłonąć naturę. 

Psycholog, dogoterapeutka, redaktor portalu zabawkowicz.pl oraz autorka wielu tekstów na portalach rodzicielskich. Lubi obcować ze zwierzętami, uwielbia psy, spacery po lesie i fotografię.

Logopeda, pedagog, terapeuta metody biofeedback, glottodydaktyk. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Spotyka się z ich sympatią oraz z zaufaniem rodziców, zadowolonych z efektów jej pracy. Stale poszukuje nowych, atrakcyjnych form pracy, stara się stosować nowatorskie metody, z radością pokazuje dzieciom, jak same mogą je wykorzystywać.

facebook